פנויים-פנויות

דאבל דייט הכרויות חינם פנויים פנויות בחגים אהבה חדשה...
תתחילו למצוא פנויות עוד היום באתר!


מאמר בנושא "פנויים-פנויות" / מאת: אריאלה מלצר 

תקופות החגים, בעיקר חגי תשרי ופסח, הנמשכים זמן רב יותר והמסמלים את המשפחתיות, הן לרוב, תקופות קשות עבור הפנויים והפנויות ולעיתים קרובות, הם מרגישים במהלכן תחושות של בדידות רבה, פגיעות, אי נוחות ואף, דיכאון.  בחגים מושם הדגש על המפגש המשפחתי ועל ה-"ביחד" בניגוד ל-"לבד" של היחיד הפנוי שאין לו בן זוג. רבים נפגשים לחגוג את החג בקרב המשפחה המורחבת היות וזו הזדמנות טובה להיפגש לאחר שבמשך השנה רובם עסוקים בטרדות היומיום, בעבודה וכד', המונעים מהם את האפשרות להתראות וכן, להרגיש שייכות למסגרת רחבה יותר, בעלת שורשים והיסטוריה המעניקה עוגן, נופך ומשמעות נוספים לקיומנו.

רבים מ הפנויים והפנויות הבאים בגפם למפגש המשפחתי חווים בעוצמה רבה את השונות שלהם ומתחדד הפער בינם לבין השאר הבאים כזוגות וכמשפחות. החג נחווה אצלם דרך הכמיהה לזוגיות, החסר, ודרך מה שאין בו ומתעצמת תחושת התסכול והבדידות שלהם. ההופעה בגפם חושפת לכאורה, לעיני כולם את כשלונם ואת הקושי שלהם במציאת בן זוג ואת חוויתם העצמית ככישלון.  לעיתים, הם רואים את מבטי החמלה והרחמים של בני המשפחה ואף שומעים את שאלותיהם העקיפות והישירות כגון, "נו, מה יהיה איתך?", "מתי נוזמן כבר לחתונה?", "בקרוב אצלך" וכד' וכל אלה משקפים להם את מה שאין להם.

אלה מהפנויים/ות החווים את ה"לבד" שלהם כבעיה וככישלון המלווים בתחושות של פסימיות, תסכול ואכזבה ובעיקר, חוסר ערך וחוסר משמעות רואים במבטים, באמירות ובשאלות המופנות כלפיהם כפגיעה, לעג וזלזול, חדירה לפרטיותם וכדבר מכאיב וחודרני. הם מעמידים פנים שהכול בסדר ועוטים על עצמם שריון כדי להגן על עצמם מפני הפגיעה והכאב וכדי להסתיר את התחושות הפנימיות שלהם של שונות, בדידות, חוסר אונים, פגיעות, חוסר ערך ואף, הייאוש.

השייכות והחמימות

למרות השייכות והחמימות שניתן להרגיש במפגש המשפחתי, לא תמיד נעים להיות בחברת המשפחה. המגע מחדש עם הריקוד המשפחתי ודפוסי היחסים המוכרים במשפחה שעוררו בעבר תחושות כאב ופגיעה עלול להיות קשה היות והמשפחה היא, לעיתים, הגורם לקשיים ביחסים הבינאישיים עם הזולת בכלל ועם בני זוג בפרט. התסכול, הכאב וכל הקשיים והקונפליקטים הראשוניים עלולים לצוף מחדש בין בני המשפחה.

ישנם אלו אשר לאור כישלונם במציאת בן זוג קבוע חווים את עצמם ככישלון וכחסרי משמעות ולכן, כל התייחסות או שאלה תמימה לגבי מצבם המשפחתי יכולה להיתפס כקנטרנית, חדירה לפרטיותם, רחמים או כלעג וזלזול למצבם. שאלות אלו נחוות אצלם כמכאיבות ופוגעות ומעצימות את תחושת הבדידות, חוסר השייכות ותחושת החריגות שלהם.

יתרה מזאת, הגרושים/ות והאלמנים/ות יכולים להרגיש את הקושי ביתר שאת היות והם חווים את ה"ביחד" המשפחתי באמצעות האובדן של בן הזוג ושל המסגרת המשפחתית, שהעניקה להם בעבר ביטחון, יציבות ושייכות. החגים ממחישים להם את אובדן החלום שהתנפץ ומגבירים את הגעגוע למה שלא יהיה יותר, מה שמעצים את תחושות הבדידות, הכאב ולעיתים, הריקנות והדיכאון.

הכנה נפשית ומודעות עצמית

לפיכך, הכנה נפשית ומודעות עצמית לקראת המפגשים החגיגיים והישיבה המשותפת סביב השולחן יכולות לסייע לעבור את תקופת החגים בצורה נעימה ומהנה יותר. חגי תשרי הינם חגים של חשבון נפש וסליחות וזו הזדמנות טובה לבדוק את העולם הפנימי, למצוא את הכוחות הנפשיים, האיכויות, הכישורים והחוזק הפנימי על מנת לשנות התייחסות ולמצוא את הדרך הנכונה והמתאימה לאדם מבלי לצפות שהאחרים ישתנו. רצוי שהשינוי יתרחש מתוך האדם עצמו, שם יש לו יותר שליטה.  לרוב, לא ניתן לשנות את הסביבה או את המשפחה אבל ניתן לשנות זווית ראיה וזה עושה את כל השינוי.

לפעמים, לא ניתן לשנות את המציאות אבל ניתן לשנות את ההסתכלות עליה דבר שמעניק כוח, שליטה ואופטימיות. כדאי למחול ולסלוח על טעויות מן העבר ולשנות גישה כלפי התנהגויות מרגיזות ומכאיבות מבני המשפחה. גם אם קשה לקבלן, אפשר להתאמץ להבינן ולראות את הסיבות האפשריות הגורמות להן. לא מוכרחים לקבל או להסכים להן, אך אפשר להבין אותן ואת מקורותיהן. הבנה זו מאפשרת חשיבה והסתכלות חיובית ומעניקה חוסן נפשי ויכולת טובה יותר להתמודד עם הדברים המכאיבים והפוגעים. הפניית תשומת הלב לדברים החיוביים והבנתם משחררת אנרגיה חיובית ומטהרת את העולם הפנימי מתחושות קשות ובלתי נסבלות. אנרגית החיים שלנו הולכת לאן שאנחנו מפנים את תשומת הלב שלנו. אם נפנה אותה לחשיבה והתייחסות חיובית, נחווה חוויה חיובית וההיפך. לכן, כדאי לראות במפגש המשפחתי אירוע משמח וכהזדמנות נכונה ומיוחדת להיפגש עם קרובי משפחה כי משפחה יכולה להיות גם מקור לשמחה, שייכות, עוגן, קשר, ביטחון עצמי, יציבות וחום.

רצוי, אם כן, לפנויים ופנויות (וזה יכול להיות טוב גם עבור כולם), לזקוף קומה, לפתוח את הלב להזדמנות החדשה ולתת לעצמם הזדמנות של תחילת שנה חדשה, בה הם מחליטים לעשות דברים חדשים שטרם עשו, הן בקרב המשפחה והן מחוצה לה. כך הם ימצאו אהבה עצמית ואהבה וחמלה לאחרים, יגלו עניין ונחת בזולתם ובמה שיש, יגלו עניין והנאה בעולמות חדשים ויצרו לעצמם פתחים והזדמנויות חדשות.

"מה חדש אצלך?"

לכן, כשמגיעות השאלות כמו "מה חדש אצלך?" לא חייבים לייחס להן משמעות שלילית הנוגעת בכאב, בבדידות או בקשיים במציאת בן זוג, אלא ניתן להשיב עניינית ולספר על החדש בכל תחומי החיים, עבודה, עיסוקים וכד' ואף לגלות עניין בשואל בתחומי חייו הוא ובעיסוקיו. כך המפגש יכול להיות פתח לחידוש קשר מהנה ומעניין, הזדמנות להידוק הקשרים הרופפים ולהעמקת הקשרים הקיימים. אפשר גם להשתמש בהומור לשאלת הדודה "ומה עם בן זוג?" או לענות בישירות, בפשטות ובטבעיות " אני מבטיחה לך שאת תהיי הראשונה שתוזמני לחתונה" או " אולי יש לך מועמד רציני בשבילי?" מי יודע אולי עוד יצא מזה משהו חיובי. במילים אחרות, כשמתייחסים לדברים בגלוי ובטבעיות ללא צורך להסתתר מאחורי מסיכות ולהשקיע אנרגיות מיותרות בהעמדת פנים ובהכחשת הרגשות הקשים, הדברים מקבלים את הפרופורציה הטבעית שלהם וניתן אז לעבור ליהנות מהחלקים הטובים האחרים שבמפגש המשפחתי.

לבסוף, אם קורה שהמועקה גדולה מידי אפשר מידי פעם להתאוורר בחגים מחוץ לחוג המשפחה ולהצטרף לפעילויות ייחודיות המיועדות לפנויים ופנויות בחגים כגון, טיולים בארץ, בחו"ל, יציאה לנופש, ערבי שירה וריקודים המשולבים עם ארוחה חגיגית או פשוט לחגוג את החג בקרב חברים ותחושת הבדידות תפחת.הכרויות.

המקום ההולם לדייט הראשון

חוק ברזל מספר אחד: כשאתם מזמינים מישהי לצאת והיא שואלת אתכם "לאן נצא?" – לעולם, אל תענו: "לא יודע, מה בא לך?" – התשובה הנרפית הזו משדרת חוסר החלטיות וחוסר ביטחון. שתי תכונות שלא כדאי להפגין מיד כשאתם מזמינים את הבחורה לדייט. כשאתה מתקשר להציע לבחורה לצאת, היא גם מניחה שיש לך תוכנית או רעיון מה לעשות. הדבר האחרון שהיא תרצה להתעסק בו זה להעביר דקות ארוכות בניסיון להחליט לאן כדאי לצאת.
היא לא חייבת להסכים לכל הצעה שלך, לגבי המקום. אבל אתה חייב לבוא עם הצעה מוכנה מראש. זה מרשים יותר, זה משדר סמכותיות והחלטיות ובאופן כללי מציג אותך באור חיובי יותר, בשיחה הראשונה. מהו המקום האולטימטיבי לדייטים ראשונים? ישנם מספר כללים חשובים שיש לעקוב אחריהם, כאשר בוחרים מקום הולם לדייט ראשון:
1.    באחד הפרקים של הסדרה האלמותית "דאבל דייט" בהנחיית דנה מודן ורועי לוי, בחרה ההפקה להוציא הזוג למסעדת דגים. הגבר פירק בידיו את הדג המסכן ולכלכך את פרצופו, עיני המדינה. לא נעים. נסו להימנע מ או כל סוג אוכל אחר שיכול ללכלך ולהציג אותך באור שלילי (נכון, צריך להיות עצמכם אבל אף אחד לא רוצה רושם של מישהו שלא יודע לאכול כראוי).
 
2.   לפני שאתם רצים להזמין  ופרחים, קחו את זה צעד אחר צעד. דרך המלך היא לבחור מקום שאפשר לדבר בו. לא רועש מדי, לא סנסציוני ביותר – מקום חמוד לשיחה נעימה וקלילה. זה הבסיס לכל דייט.
 
3.   אל תחפשו את  כבר למן פעמון הפתיחה. נכון, תמיד טוב להדהים ולהפתיע, אבל לכל אטרקציה הזמן שלה. נסו להימנע ממקומות יותר מדי יוקרתיים או מקום רווי אטרקציה. זכרו כי הבסיס הוא שיחה קולחת ונעימה במקום שכיף לשבת בו. זה יכול להיות בר שכונתי כיפי, מסעדה נעימה וקטנטנה או בית קפה זמין ומזמין.
 
4.   מגרש ביתי. יש כאלו שזה פחות רלבנטי להם ואחרים שלא יכולים בלי המגרש הביתי שלהם בדייט הראשון. ספציפית, תמיד כדאי להכיר את המקום לפני שיוצאים אליו, כדי להימנע מתקלות מיותרות.

החשבון שלי

שאלות

תשובות

למה דאבל דייט?

הכרויות

חדש

ברוכים הבאים לאתר הכרויות דאבל דייט.  אתר הכרויות זה מציע שרותי היכרויות לקשר רציני ואפילו חתונה, חיפוש אהבה לפי העדפות החיפוש והטעמים האישיים של כל אחד ואחת, מערכת יחסים עם זוגיות לטווח קצר ולטווח ארוך, ואפילו הכרויות סקס, סטוצים או מין מזדמן לכאלה שלא מעוניינים בקשר מחייב אלא רק להנאות מזדמנות ומלאות תשוקה.  אתר דאבל דייט הוא אתר הכרויות נוח ודיסקרטי לכל מי שמחפש אהבה, זוגיות, חברות, ודייטים לכל מטרה.  בעזרת אתר היכרויות זה תוכלו לחפש, למצוא ולהכיר אנשים שבדיוק כמוכם, מחפשים אהבה, קשר רציני, זוגיות וגם חתונה. בדאבל דייט, תוך דקות ספורות ובצורה קלה ונוחה תוכלו לפתוח כרטיס פרופיל עם הפרטים האישיים שלכם, ולהתחיל לחפש בן או בת זוג לפי ההעדפות האישיות שלכם.  כמו כן לאחר ההרשמה ואישור המערכת, תהיו מחוברים לעוד אלפי גולשים שמחפשים את החצי השני שלהם באתר הכרויות זה.  דאבל דייט שם לו למטרה לעזור לקהל הפנויים-פנויות שמחפשים זוגיות ואהבה באינטרנט.  עזרנו להמון גברים רווקים או בנות רווקות למצוא אחד את השני ולצאת לדייט...למה שקורה בדייט או אחריו הם כבר אחראים.  בעזרת מנוע החיפוש המתוחכם באתר, כל רווק ורווקה, או כל גבר או אישה המחפשים בן או בת זוג, יכולים לעשות זאת לפי ההעדפות האישיות שלהם ולפי סוג הקשר שהם מחפשים כגון: קשר לטווח ארוך, קשר רציני, קשר שיוביל לחתונה, חברות, קשר דיסקרטי, אהבה וגם למטרות סטוצים והכרויות סקס מזדמן.  אלפי נשים, ובינהן בחורות צעירות ונשים הצעירות בנפשן, כבר נרשמו לאתר בחיפוש אחר אהבה, אינטימיות, ודייטים שיובילו לקשר רציני ובעל משמעות בחייהן.  יש גם בנות שעדיין לא מוכנות למערכת יחסים רצינית והן מחפשות קשר למטרות בילוי, יחסי מין וסטוצים וקשר חד פעמי למטרות אינטימיות ודיסקרטיות.  לפני עשור חיפוש אהבה ומציאתו היה די פשוט עבור כולנו. מאז שהכפר הגלובלי שלנו הפך להיות תחרותי, קרייריסטי, ממוחשב ומודרני,מציאת אהבה הפכה להיות אתגר קשה עבור כולנו. ל דאבל דייט הכרויות לא חשוב בני כמה אתם, מה אתם עושים בחיים, אם מעולם לא הייתם בזוגיות או אם בדיוק עכשיו אתם מתאוששים מקשר.  אם הגעתם ל דאבל דייט הכרויות ,סימן שהגיע הזמן להתאהב מחדש.  כמו כל מי שהסתובב אי פעם עם לב רעב לאהבה, גם אנו ב דאבל דייט מכירים מקרוב את החיפוש אחר רומנטיקה, חוויה שלפעמים יכולה להיות מתסכלת עבור רובנו.  זו הסיבה שאחרי אי אילו שנים של חיפוש נמרץ החלטנו ליצור בעצמנו מקום חדש, איכותי ואנושי להתאהב בו.  אנו מאמינים שאהבה היא צורך קיומי והדבר הטוב ביותר שיכול לקרות לנו, לכן אסור לנו להתפשר!!!  אנו ב דאבל דייט הכרויות יודעים "שלטנגו צריכים שניים", לא מספיק מה אנו דורשים מהצד השני חשוב לדעת גם מה הצד השני דורש. לדאבל דייט הכרויות חינם,חשובה האמינות והרצינות של המאגר כלפי הרשומים ושתהיו שבעי רצון מרמת האנשים המופיעים בו.  לדאבל דייט הכרויות חשוב שתהיו שבעי רצון מהשרות ונשמח לשמוע מה דעתך על האתר.  אנו נקבל בברכה כל הערה תגובה או עצה שלך.  אתר הכרויות דאבל דייט מהקמתו בשנת 2006 כבר הצליח להפגיש בין אלפי זוגות למטרות יחסים שונות ומגוונות.  אנו מאמינים שלכל אחד ואחת יש את המישהי ומישהו המיוחד שנועד להיות איתם, ודרך אתר זה יש סיכוי שפגישה זו תצא לפועל ודייט אחד יכול להתפתח לקשר המשמעותי ביותר בחיים.  הרשמו לאתר הכרויות זה עוד היום ובהצלחה!  צוות אתר הכרויות דאבל דייט.


הכרויות | היכרויות | אתר הכרויות | אתר היכרויות | אתרי היכרויות | אתרי הכרויות | אהבה | קשר רציני | חיפוש | הרשמה לאתר | סיפורי אהבה | פרופילים אונליין | מאמרי גולשים | שאלות ותשובות | עזרה לפנויים פנויות | שמירת פרטיות | צרו קשר | 
 

דאבל דייט - כל הזכויות שמורות
קידום אתרים ו- בניית אתרים ע"י בניית אתרים