דייט ב121- !?
לאורך ההיסטוריה של האנושות דייט, או דייטים, היו תמיד נושא שלא מדברים עליו בפומבי. עוד בתקופת התנ"ך היו משדכים בין גבר לאישה,בעצם ניתן לאמר שזה המגבילית למה שקורה היום וניקראה " דייט " המושג דייט התפתח עם השנים, בעיקר בתקופת המהפכה הצרפתית, דאז היה מקובל שלכל גבר תהיה פילגש או אפילו יותר מאחת . משם בעצם הנושא התפתח לשאר המדינות המודרניות  כגון אנגליה,צרפת,ועוד מספר מדינות באירופה. לאט לאט עם השנים נושא הדייטים הגיע גם למדינות המערביות בין היתר גם לישראל.
כיום נושא ההכרויות מתפתח בעיקר ברשת האינטרנט מה שפעם היה מבייש הרבה גולשים,ואף יותר מכך היו מסתירים כשבני זוג היו מכירים ברשת. לא כך הדבר בימים אלה, כיום בעיקר מכירים ברשתות החברתיות ובאתרי הכרויות מסוג דאבל דייט. ואף בדרך זו ההכרות מהירה יותר,זמינה יותר,ואף מתאימה יותר. נכון הדבר שישנם גם אנשים לא רצויים ואף יותר מכך זו יכולה להיות זירה זמינה גם לגורמים לא רצויים,אך כאשר ועושים שימוש נכון באתרי ההכרויות ופועלים על פי ההנחיות והטיפים הקיימים בכל אתר,סיכויי ההצלחה מאוד גבוהים והסיכויים ליפול עם גולש לא רצוי קלושים ביותר.
אנו עושים הכל על-מנת לסנן את גולשי האתר ולשמור על איכות החברים באתר,ישנם הרבה גורמים המנסים להסתנן מדי לאתר בדרכי גישה שונות ולצערנו מדי פעם מצליחים אותם חברים לא רצויים להסתנן לאתר,וגם להטריד גולשים מסויימים אך יחד איתכם הגולשים שמגיבים ומדווחים על אותם חברים אנו פועלים מיידית ומוחקים את החברים הלא רצויים מיד. דאבל דייט הינו אתר הכרויות עולמי המאפשר לכל יהודי העולם להכיר בצורה בטוחה ונעימה עם מערכת ניהול מהמתקדמות בעולם,ישנם עשרות סיפורי הצלחה שהובילו לחתונה וילדים.
לכן אל תתביישו להגיד שגם אתם הכרתם דרך אתרי הכרויות וכן יצאתם לדייט דרך אתר הכרויות ואל תשכחו!! 
הכרויות דאבל דייט - אתר היכרויות ודייט עולמי למטרה רצינית המקשר בין כל יהודי העולם
אל תחכה תתחיל למצוא עוד היום אהבה חדשה :))))
דאבל דייט עשרות אלפים לא טועים! אתר הכרויות איכותי לרציניים
דייט או דייטים מאתרי הכרויות
מאת golan k


בימים אלו, כשהלימודים נושפים בעורפי, בקושי נותר זמן פנוי לעבודה, והשיחות הנכנסות היחידות בפלאפון שלי הן מה זה, הרגשת הלבד ממש מתחילה לקבל תחושה של עצם בגרון. הואיל ואני מטבעי קצת חנון וגם ככה רחוק מלהיות הטיפוס "הקלאבר" (אלא אם כן מחשיבים מועדון שחמט) דייט או "הבליין", מצאתי את עצמי די במהרה באתרי הכרויות.

את כל הבליינד דייטים שהיו לי אני יכול לספור על שתי ידיים. באמת לא היה יותר מדי רע, כשאני חושב על זה. אמנם רציתי למזלג לעצמי את העיניים מספר פעמים, אבל בהחלט חוויתי הכרויות מוצלחות יותר, במלוא מובן המילה. אז למה לא? הרי כמעט לכולם באתרים כאלו יש תמונה, ואם אין אז זה סימן ברור שיש להם מה להסתיר. מכאן שאת הבחורילות, הפרחות ובהמות המשא אוכל לשלול אוטומטית. החלטתי אם כן לנסות את מזלי.

פניתי לכ-100 בחורות באתרי הכרויות, מתוכן קיבלתי ארבע (4) תגובות בלבד. האחת התפרצה עלי בחמת זעם לאחר ביקורת בונה שמתחתי על תמונת הפרופיל חסרת הפנים ורווית השדיים שלה; השנייה טענה שממש בטעות נכנסה לפרופיל שלי ולחצה על "הוסף למועדפים"; והרביעית הייתה ניסוי חברתי כדי לעזור להרים את האגו הגוסס שלי מהרצפה.

אז מה? כולן נהפכו ללסביות פתאום ולא רוצות הכרויות? שיערתי לעצמי שאקבל כמה "לא", "לא מעוניינת" או "אתה דומה לעטלף, עוף ממני" אבל ככה? שום כלום? מה, בגלל שפניתי בעיקר לירושלמיות, שנחשבות סלע גרניט, מגיעה לי ההתנשאות הזאת? מילא אם כל אחת שם הייתה נראית כמו היכרויות דוגמנית צמרת, אולי הייתי יכול להבין איפה האף שלהן נמצא. אבל פניתי כמעט אך ורק לבחורות חמודות ומתוקות מהסוג השקט הזה, שהיית אומר שלמד איתך בתיכון. ממש לא שיערתי לעצמי שאפילו "לא תודה" לא אקבל מהן.

פרסמתי דברים דומים בפורום מסוים. בניגוד גמור לאתר הכרויות, שם קיבלתי שלל תגובות - בעיקר תגובות נאצה. כולן ללא יוצא מן הכלל הפנו אלי אצבע מאשימה. הדעה הרווחת הייתה שכל הבחורות מקבלות עשרות אם לא מאות פניות ביום באתרים כאלו, כך שאני סתם מתבכיין שסוננתי יחד עם עוד רבים כמותי. בחורה אחת אפילו טענה שהיא נרשמה לשלושה אתרי הכרויות במקביל, שמה תמונה אחת "מחמיאה במיוחד" כדבריה (אני מהמר על זוג שדיים נטולי ראש), ללא טיפת מלל, והפניות לא הפסיקו לזרום. לטענתה, מאוד מוקדם היא מצאה את עצמה מקליקה "מחק" בהיסטריה.

אינני מתפלא כלל וכלל. גם לקצבים בשוק יש לא מעט קונים. מי לא אוהב "גוש בשר" עסיסי וזול נטול מוח? אבל לא זה העניין פה. מבחינה הסתברותית בחורה יכולה לקבל עשרות, מאות ואלפי פניות ביום באתר שבכל רגע נתון נמצאים בו יותר מ-10,000 איש. אבל יש מספיק פקטורים כדי לבטל הנחה זאת. הרי מעטים הם הגברים מבאר שבע, למשל, שייפנו למישהי מחיפה. מראה חיצוני גם הוא עניין של טעם. די בשני אלו על מנת לנפץ את המיתוס הזה לרסיסים. ועדיין, למה?

אם נצא מנקודת הנחה שאני טועה, ואכן כל בחורה ובחורה - מגורילה ועד לכוכבת פורנו של ממש – מקבלת עשרות פניות ביום, עדיין דבר אינו מצדיק את ההתעלמות המשוועת הזאת. אני יכול להבין שפניות בנות מילה וחצי והערות סקסיסטיות ושוביניסטיות כאלו או אחרות יקבלו "טריקה" וירטואלית בפרצוף. אבל מה בנוגע לאלו שבאמת השקיעו והתאמצו רק כדי לסבר את אוזניה ועיניה של זו? אני הרי מכיר את עצמי. אני כל דבר חוץ מקונבנציונאלי ושגור. לכל אחת ואחת מאותן 100 בחורות הקדשתי מזמני והשקעתי לא מעט מחשבה, רק כדי שתרגיש מבסוטית עם עצמה. לא ביקשתי טובות ולא האמנתי לרגע שהיא תהיה זאת שתיפול לרגליי. האם זו תהיה חוצפה מצידי להעז ולחשוב שאת המינימום שבמינימום – מענה בסגנון "לא תודה" - אני לפחות שווה?

בחורה אחת באתר הכרויות רשמה לי "אני לא יודעת דייט למה אתם כל כך נעלבים שלא עונים לכם. מה אני אכתוב עכשיו חמש פעמים 'לא מעוניינת'? אין לי דברים יותר טובים לעשות בחיים?"

אז ראשית, לא, כנראה אין לך דברים יותר טובים לעשות. את לא איזה ראש ממשלה ולא בדיוק אשת משפחה וקריירה מפוארת. את בסך הכל נמצאת באתר הזה מאותן סיבות שאני נמצא, אז לכי תעבדי על מישהו אחר. שנית, אף אחד לא נעלב מתמונה עם קצת מלל, ובייחוד לא מתמונה מכוערת ומלל עילג. אבל ההתעלמות הזו יותר גרועה מהתגובה הכי שלילית והכי דוברמנית שתוכלי להמציא. כל מה שמשתמע ממנה זה "אני עוד מעט שואבת איזו יונה עם האף הזה, ומי הוא בכלל שיקבל ממני דייט התייחסות?". שלישית, אני מקבל לתיבת המייל שלי על בסיס יומי יותר מיילים ממה שהבחורה הכי שווה באתרים האלו מקבלת בחודשיים. לכל מייל ומייל אני ממתין שהתוכן יירד, ואז בהתאם מגיב לגופו: "LOL הרגת אותי", "יצאת גיי", "אתה כל כך גיי בהכחשה שבצבא עשו לך זובור, דחפו אותך לארון בכוח וכשיצאת כולם הצביעו וצחקו 'האהא, יצאת מהארון!'" וכהנה וכהנה. כל היכרויות התהליך הזה לוקח לי גג חצי שעה. אז למה אני יכול והיא לא?הכרויות.

לפני כחצי שנה נסעתי לטיול בפראג. האנשים במקום המקסים הזה הם אנטיפתים. כמעט נדרסתי בערך 30-20 פעם, ולא כי חציתי חלילה באדום או התפרצתי לכביש. פשוט אין להם טיפה של יראת כבוד איש לרעהו. רק כדי לבקש הכוונות ממקום למקום, הייתי צריך פיזית לתפוס דייט בן אדם ברחוב ולנער אותו כדי לקבל תשומת לב, כי הצרחות שלי מטר מול הפנים שלו והנפנופים בידיים לא עזרו לי.

בנות ישראל היקרות, ובעיקר אתן שם שהתעלמתן מקיומי - אני מאחל לכולכן שיום אחד יהיה לכם פנצ'ר בגלגל, תעמדו בצד הדרך, אבא לא יהיה זמין וגם לא האח. אתן תנסו לעצור את אחד ממאות הרכבים העוברים, וללא שום הצלחה מרובה. גם אחרי שתרימו קצת את החצאית אף אחד לא יאט ולא יאותת לעברכן. אולי רק אז תבינו התעלמות מהי. פנויים פנויות דייט לאהבה.דאבל דייט אתר הכרויות חינם ללא דמי מנוי דאבל מונה עשרות אלפי גולשים מכל העולם, דאבל דייט הינו רשת חברתית עולמית אשר ניתן להכיר בה חברים מכל העולם ללא הגבלת תשלום כזה או אחר.  בעזרת המערכת המתוחכמת באתר המאפשרת לפרופילים לצור קשר אחד עם השני בהודעות פנימיות, צ'ט אחד על אחד, שידור וידאו-צ'ט אחד עם השני, שליחת מתנות וירטואליות, קריצות ועוד, אתר הכרויות דאבל דייט מאפשר לפנויים פנויות את כל האופציות למציאת אהבה או בן/בת זוג לקשר רציני או כל קשר אחר.

דאבל דייט הוקם על מנת שכל יהודי העולם והן הישראלים, יוכלו להגשים את מטרתם של כל הפנויים והפנויות כדי למצוא זוגיות ואהבה אמיתית.

ברוכים הבאים לאתר הכרויות דאבל דייט.  אתר הכרויות זה מציע שרותי היכרויות לקשר רציני ואפילו חתונה, חיפוש אהבה לפי העדפות החיפוש והטעמים האישיים של כל אחד ואחת, מערכת יחסים עם זוגיות לטווח קצר ולטווח ארוך, ואפילו הכרויות סקס, סטוצים או מין מזדמן לכאלה שלא מעוניינים בקשר מחייב אלא רק להנאות מזדמנות ומלאות תשוקה.  אתר דאבל דייט הוא אתר הכרויות נוח ודיסקרטי לכל מי שמחפש אהבה, זוגיות, חברות, ודייטים לכל מטרה.  בעזרת אתר היכרויות זה תוכלו לחפש, למצוא ולהכיר אנשים שבדיוק כמוכם, מחפשים אהבה, קשר רציני, זוגיות וגם חתונה. בדאבל דייט, תוך דקות ספורות ובצורה קלה ונוחה תוכלו לפתוח כרטיס פרופיל עם הפרטים האישיים שלכם, ולהתחיל לחפש בן או בת זוג לפי ההעדפות האישיות שלכם.  כמו כן לאחר ההרשמה ואישור המערכת, תהיו מחוברים לעוד אלפי גולשים שמחפשים את החצי השני שלהם באתר הכרויות זה.  דאבל דייט שם לו למטרה לעזור לקהל הפנויים-פנויות שמחפשים זוגיות ואהבה באינטרנט.  עזרנו להמון גברים רווקים או בנות רווקות למצוא אחד את השני ולצאת לדייט...למה שקורה בדייט או אחריו הם כבר אחראים.  בעזרת מנוע החיפוש המתוחכם באתר, כל רווק ורווקה, או כל גבר או אישה המחפשים בן או בת זוג, יכולים לעשות זאת לפי ההעדפות האישיות שלהם ולפי סוג הקשר שהם מחפשים כגון: קשר לטווח ארוך, קשר רציני, קשר שיוביל לחתונה, חברות, קשר דיסקרטי, אהבה וגם למטרות סטוצים והכרויות סקס מזדמן.  אלפי נשים, ובינהן בחורות צעירות ונשים הצעירות בנפשן, כבר נרשמו לאתר בחיפוש אחר אהבה, אינטימיות, ודייטים שיובילו לקשר רציני ובעל משמעות בחייהן.  יש גם בנות שעדיין לא מוכנות למערכת יחסים רצינית והן מחפשות קשר למטרות בילוי, יחסי מין וסטוצים וקשר חד פעמי למטרות אינטימיות ודיסקרטיות.  לפני עשור חיפוש אהבה ומציאתו היה די פשוט עבור כולנו. מאז שהכפר הגלובלי שלנו הפך להיות תחרותי, קרייריסטי, ממוחשב ומודרני,מציאת אהבה הפכה להיות אתגר קשה עבור כולנו. ל דאבל דייט הכרויות לא חשוב בני כמה אתם, מה אתם עושים בחיים, אם מעולם לא הייתם בזוגיות או אם בדיוק עכשיו אתם מתאוששים מקשר.  אם הגעתם ל דאבל דייט הכרויות ,סימן שהגיע הזמן להתאהב מחדש.  כמו כל מי שהסתובב אי פעם עם לב רעב לאהבה, גם אנו ב דאבל דייט מכירים מקרוב את החיפוש אחר רומנטיקה, חוויה שלפעמים יכולה להיות מתסכלת עבור רובנו.  זו הסיבה שאחרי אי אילו שנים של חיפוש נמרץ החלטנו ליצור בעצמנו מקום חדש, איכותי ואנושי להתאהב בו.  אנו מאמינים שאהבה היא צורך קיומי והדבר הטוב ביותר שיכול לקרות לנו, לכן אסור לנו להתפשר!!!  אנו ב דאבל דייט הכרויות יודעים "שלטנגו צריכים שניים", לא מספיק מה אנו דורשים מהצד השני חשוב לדעת גם מה הצד השני דורש. לדאבל דייט הכרויות חינם,חשובה האמינות והרצינות של המאגר כלפי הרשומים ושתהיו שבעי רצון מרמת האנשים המופיעים בו.  לדאבל דייט הכרויות חשוב שתהיו שבעי רצון מהשרות ונשמח לשמוע מה דעתך על האתר.  אנו נקבל בברכה כל הערה תגובה או עצה שלך.  אתר הכרויות דאבל דייט מהקמתו בשנת 2006 כבר הצליח להפגיש בין אלפי זוגות למטרות יחסים שונות ומגוונות.  אנו מאמינים שלכל אחד ואחת יש את המישהי ומישהו המיוחד שנועד להיות איתם, ודרך אתר זה יש סיכוי שפגישה זו תצא לפועל ודייט אחד יכול להתפתח לקשר המשמעותי ביותר בחיים.  הרשמו לאתר הכרויות זה עוד היום ובהצלחה!  צוות אתר הכרויות דאבל דייט.


הכרויות | היכרויות | אתר הכרויות | אתר היכרויות | אתרי היכרויות | אתרי הכרויות | אהבה | קשר רציני | חיפוש | הרשמה לאתר | סיפורי אהבה | פרופילים אונליין | מאמרי גולשים | שאלות ותשובות | עזרה לפנויים פנויות | שמירת פרטיות | צרו קשר | 
 

דאבל דייט - כל הזכויות שמורות
קידום אתרים ו- נבנה על ידי EKDESIGN ע"י נבנה על ידי EKDESIGN