איך מצילים את האהבה?

חשבתי שבקבלה אגלה עד כמה אני מוכנה לאהבה ורק העולם מציב בפני מכשולים בכוונה, אגלה עד כמה אני אמיתית ורק העולם הוא שקר ומרמה. הייתי בת 24 וחצי כשפתאום, בלי התראה מוקדמת, עמוד התווך שניצב לנגד עיני מאז ומתמיד התחיל להיסדק. על העמוד היה חרוט באותיות של זהב: "ברור שאני אמצא אהבה".

 

את הפחד שהחל לחלחל בתוכי שייכתי ל-"טרודה", הדמות ששיחקתי אז במחזה "קרום" של חנוך לוין. טרודה היא רווקה אובססיבית על חתונה, שלא מצליחה להשיג את "קרום" מושא חלומותיה. בסופו של דבר היא נכנעת לדחף הכפייתי שלה להתחתן וחוזרת לזרועותיו של "תכטיך" - הגבר שכרוך אחריה. מחשבותיה של טרודה החלו טורדות אותי ולראשונה מצאתי את עצמי רדופת טרדות של רווקות: "מתי אני אמצא את האחד?", "ולמה אף אחת ממערכות היחסים שהיו לי, לא התקרבו אפילו לכיוון החופה?", "אולי משהו לא בסדר איתי?" ואימאל'ה תצילו אותי! לפני טרודה, אני נשבעת, המילה חתונה נראתה לי כל כך רחוקה ולא מאיימת, ויחסים עם בחור? הם היו מבוססים על ניסיון אמיץ להגיע לאהבה. כן, כן, אהבה.

התאהבות ואהבה (כמעט אף פעם) לא נוסעות על אותה מסילה

אם עד עכשיו הייתי בטוחה שיש אהבה אמיתית, ורק אני עוד לא מצאתי אותה; אם עד עכשיו האמנתי בתמימות שזה מין רגש שניצת בלב כמו להבה, אז מעכשיו יכולתי גם לחשוב על השלב שבו האש תכבה.

 

השינוי החל כשהרשתי לעצמי להניח שהמושגים שלי על אהבה מוטעים משהו, ואולי הם שאובים קצת יותר מידי מאגדות ילדים. כי התאהבות ואהבה אלה שני עולמות מקבילים, שברוב המקרים לא נפגשים. החלטתי שהגיעה העת להסיר את המשקפיים הורודים, ולהתחיל לראות מה באמת יש לחיים להציע לי. ההחלטה הזו בהחלט שינתה לי את הראייה. מצאתי את עצמי מסתכלת על כל מי שסביבי ו"הצליח" להתחתן, במבטי קנאה צרופה. פתאום כולם נראו לי סופר מצליחנים, למרות שרק לפני שנה חשבתי שהם אנשים מפוחדים שמקיימים חיים פושרים ומטה. כל מי שחי תחת קורת גג אחת מעל לשנתיים, היווה עבורי מודל עצום להערצה. איך הם עושים את זה? איך?

 

בסוף קבעתי לעצמי: "זהו, אני לא מבזבזת יותר זמן. אם זה לא רציני אני "חותכת", אני אפילו לא מתחילה!" אבל אז הם צצים מכל פינה... זוגות מחובקים במעברי חצייה, מבלים בקניון, מארגנים לעצמם חופשות בחול, מופיעים על מסך הטלוויזיה, מוציאים אותי מדעתי האדישה! בלית ברירה, נתונה ללחצי החברה, ולחיצי המשפחה, אני רושמת לעצמי: הגיע זמן לאהבה.

כרוניקה של כישלון ידוע מראש!

עוברים להם שבוע - שבועיים, ושוב אני מוצאת את עצמי במערכת יחסים בעלת אורח חיים קצר יותר מזה של פרפר. אבל הפעם אני נחושה, החלטתי מראש שאני לא בורחת, רק אם תהיה לי סיבה ממש ממש טובה. ולי יש משמעת עצמית חזקה, אני נשארת איתו, למרות שהוא כבר מעורר בי עצבנות יתרה, אני נשארת איתו, למרות שהוא שמן יותר ממה שהייתי רוצה, אני נשארת איתו למרות שהוא לא ממש (יותר נכון - ממש לא) מחפש חתונה. אני נחושה. אני נשארת.

 

עד שיום אחד באמצע הלילה אני מתעוררת, ולא עוזבת אותי המחשבה: "מה לעזאזל את חושבת שאת עושה? גיבוב השקרים העקום הזה שאת בונה, יכול להיות התשובה הישראלית למגדל פיזה, אבל זאת לעולם לא תהיה אהבה!" מהשלב הזה הכרוניקה של דעיכת המוטיבציה בהחלט מהירה. זה נגמר, אבל עדיין מבעיתה אותי המחשבה: איך בחורה כמוני, עוד לא מצאה סיפור אהבה?! והנה, באין תשובה, אני מפסיקה להתעלם ממה שאני באמת רוצה, ומתחילה לחפש משמעות ועומק, וכך יום בהיר אחד אני מגיעה לקבלה.

אהבה למרבה במחיר...

ציפיתי שבמקום כזה שעוסק ברוחניות, אני אגלה עד כמה אני מוכנה לאהבה ורק העולם הוא רע, אגלה עד כמה אני אמיתית ורק העולם הוא שקר ומרמה, אגלה עד כמה אני רוצה ורק העולם מציב לי מכשולים בכוונה. אבל למרבה הפלא, גיליתי שאין עולם ואין אני, הכול מתקיים רק במציאות הפנימית שבתוכי. ולא, לא על ידי מחשבות חיוביות ומדיטציות שמוציאות אותי משיווי משקל זמני, אשנה את תמונת המציאות שאני חווה, מסתבר שהשינוי האמיתי מתחיל במעמקי הטבע שלי. מילים גבוהות? אולי, אבל ככה זה, בחיי. כרגע הטבע שלי כולו שקוע ומשוקע באהבה עצמית טהורה. "אהבת דגים" הם קוראים לה, המקובלים.

 

גם אני כמו רבים וטובים אוהבת דגים, אבל לא באופן רומנטי - אני בעיקר נהנית לאכול אותם. בדומה לאהבתי לדגים גם אהבתי לאנשים מבוססת על ניצול הדדי - אותי מעניין רק עד כמה שאני מקבלת מהקשר הזה הנאה, ואת בן זוגי מעניין בדיוק אותו הדבר, רק טובתו ותועלתו האישית. והאמת, שאת אף אחד לא מטרידה יותר מידי השאלה מה השני מרגיש, אלא אם כן זה קשור ישירות להנאתו האישית. כל עוד אני שואבת מהקשר בינינו הרגשת סיפוק והנאה, מה טוב חמוד שלי, אני אוהבת אותך אהבה גדולה. אבל ברגע שתחושת "איך מצילים את האהבה?" התענוג מתפוגגת והתועלת האישית נעלמת, יחד איתם נעלם גם... אתה. זה נשמע רע ומר, אבל זהו טבע העולם, טבע אכזר.

 

אהבה אמיתית את רוצה? שאלו אותי המקובלים, ואני עניתי - כן! רק תגידו לי מה עושים. " לאהוב אפשר רק באותה המידה שבה את מפנה מקום בתוכך מאהבה עצמית", הם השיבו לי דרך הספרים. "אהבה אמיתית תתקיים כשהאהבה שלך לאדם אחר תהיה גדולה, כה גדולה, עד שתרגישי את הרצונות והתשוקות שלו כאילו הם שלך. כשתתעלי למדרגה רוחנית כזו, תרגישי אהבה טהורה, "אהבה שאינה תלויה בדבר". אז תהיי חופשייה באמת מהשינויים הלא רצויים במערכות היחסים, ותרגישי אהבה נצחית ושלמה".

נשמע לא רע, חשבתי לעצמי, אבל איך עושים את זה?

"פשוט מאוד", הם ענו. "במהלך לימוד הקבלה את תגדילי את החלק "הנותן" שבתוכך, החלק האוהב, שכרגע נמצא בך רק כנקודה קטנה. כשתגיעי למימוש הפוטנציאל האדיר שטמון בך, אז תוכלי להרגיש את המושג האמיתי והשלם ביותר של האהבה". עכשיו הבנתי למה היה לי תמיד רשום מול העיניים "ברור שאני אמצא אהבה", כי את האהבה הזאת אני בהחלט חייבת למצוא, וקודם כל בתוכי...

ברוכים הבאים לאתר הכרויות דאבל דייט.  אתר הכרויות זה מציע שרותי היכרויות לקשר רציני ואפילו חתונה, חיפוש אהבה לפי העדפות החיפוש והטעמים האישיים של כל אחד ואחת, מערכת יחסים עם זוגיות לטווח קצר ולטווח ארוך, ואפילו הכרויות סקס, סטוצים או מין מזדמן לכאלה שלא מעוניינים בקשר מחייב אלא רק להנאות מזדמנות ומלאות תשוקה.  אתר דאבל דייט הוא אתר הכרויות נוח ודיסקרטי לכל מי שמחפש אהבה, זוגיות, חברות, ודייטים לכל מטרה.  בעזרת אתר היכרויות זה תוכלו לחפש, למצוא ולהכיר אנשים שבדיוק כמוכם, מחפשים אהבה, קשר רציני, זוגיות וגם חתונה. בדאבל דייט, תוך דקות ספורות ובצורה קלה ונוחה תוכלו לפתוח כרטיס פרופיל עם הפרטים האישיים שלכם, ולהתחיל לחפש בן או בת זוג לפי ההעדפות האישיות שלכם.  כמו כן לאחר ההרשמה ואישור המערכת, תהיו מחוברים לעוד אלפי גולשים שמחפשים את החצי השני שלהם באתר הכרויות זה.  דאבל דייט שם לו למטרה לעזור לקהל הפנויים-פנויות שמחפשים זוגיות ואהבה באינטרנט.  עזרנו להמון גברים רווקים או בנות רווקות למצוא אחד את השני ולצאת לדייט...למה שקורה בדייט או אחריו הם כבר אחראים.  בעזרת מנוע החיפוש המתוחכם באתר, כל רווק ורווקה, או כל גבר או אישה המחפשים בן או בת זוג, יכולים לעשות זאת לפי ההעדפות האישיות שלהם ולפי סוג הקשר שהם מחפשים כגון: קשר לטווח ארוך, קשר רציני, קשר שיוביל לחתונה, חברות, קשר דיסקרטי, אהבה וגם למטרות סטוצים והכרויות סקס מזדמן.  אלפי נשים, ובינהן בחורות צעירות ונשים הצעירות בנפשן, כבר נרשמו לאתר בחיפוש אחר אהבה, אינטימיות, ודייטים שיובילו לקשר רציני ובעל משמעות בחייהן.  יש גם בנות שעדיין לא מוכנות למערכת יחסים רצינית והן מחפשות קשר למטרות בילוי, יחסי מין וסטוצים וקשר חד פעמי למטרות אינטימיות ודיסקרטיות.  לפני עשור חיפוש אהבה ומציאתו היה די פשוט עבור כולנו. מאז שהכפר הגלובלי שלנו הפך להיות תחרותי, קרייריסטי, ממוחשב ומודרני,מציאת אהבה הפכה להיות אתגר קשה עבור כולנו. ל דאבל דייט הכרויות לא חשוב בני כמה אתם, מה אתם עושים בחיים, אם מעולם לא הייתם בזוגיות או אם בדיוק עכשיו אתם מתאוששים מקשר.  אם הגעתם ל דאבל דייט הכרויות ,סימן שהגיע הזמן להתאהב מחדש.  כמו כל מי שהסתובב אי פעם עם לב רעב לאהבה, גם אנו ב דאבל דייט מכירים מקרוב את החיפוש אחר רומנטיקה, חוויה שלפעמים יכולה להיות מתסכלת עבור רובנו.  זו הסיבה שאחרי אי אילו שנים של חיפוש נמרץ החלטנו ליצור בעצמנו מקום חדש, איכותי ואנושי להתאהב בו.  אנו מאמינים שאהבה היא צורך קיומי והדבר הטוב ביותר שיכול לקרות לנו, לכן אסור לנו להתפשר!!!  אנו ב דאבל דייט הכרויות יודעים "שלטנגו צריכים שניים", לא מספיק מה אנו דורשים מהצד השני חשוב לדעת גם מה הצד השני דורש. לדאבל דייט הכרויות חינם,חשובה האמינות והרצינות של המאגר כלפי הרשומים ושתהיו שבעי רצון מרמת האנשים המופיעים בו.  לדאבל דייט הכרויות חשוב שתהיו שבעי רצון מהשרות ונשמח לשמוע מה דעתך על האתר.  אנו נקבל בברכה כל הערה תגובה או עצה שלך.  אתר הכרויות דאבל דייט מהקמתו בשנת 2006 כבר הצליח להפגיש בין אלפי זוגות למטרות יחסים שונות ומגוונות.  אנו מאמינים שלכל אחד ואחת יש את המישהי ומישהו המיוחד שנועד להיות איתם, ודרך אתר זה יש סיכוי שפגישה זו תצא לפועל ודייט אחד יכול להתפתח לקשר המשמעותי ביותר בחיים.  הרשמו לאתר הכרויות זה עוד היום ובהצלחה!  צוות אתר הכרויות דאבל דייט.


הכרויות | היכרויות | אתר הכרויות | אתר היכרויות | אתרי היכרויות | אתרי הכרויות | אהבה | קשר רציני | חיפוש | הרשמה לאתר | סיפורי אהבה | פרופילים אונליין | מאמרי גולשים | שאלות ותשובות | עזרה לפנויים פנויות | שמירת פרטיות | צרו קשר | 
 

דאבל דייט - כל הזכויות שמורות
קידום אתרים ו- בניית אתרים ע"י בניית אתרים