יחסי אהבה-שליטה

לאחרונה שודרה בטלוויזיה הסדרה "מיליארדים" סדרה בכיכובם של דמיאן לואיס ופול ג'אמוטי, אשר מספרת את סיפורו של פרקליט בכיר בפרקליטות ניו יורק (ג'אמוטי) אשר רודף אחרי מיליונר (לואיס) בטוענה שהוא עשה את כספו ברמאות. עלילת המשנה בסיפור היא היחסים של אותו פרקליט עם אישתו, יחסים שהיו מבוססים על שליטה שלה בו. אומנם השליטה היתה בעיקר ביחסי המין שבין השניים, אך פעמים רבות היא גם חצתה את הקו הזה...

 

לא מעט זוגות נהנים לשחק במשחקי שליטה שונים, זאת בשביל להוסיף פלפל ליחסי המין שלהם, אך במקרים לא מעטים, הם מעבירים את המשחק גם למציאות היומיומית, ברמות מסוימות. כלומר, הם מחליטים שבקשר ביניהם יהיה מי שישלוט ויהיה מי שיישלט, כפי שנוכל לראות בהמשך, יש לכך יתרונות וחסרונות.

 

חשוב לציין שתי נקודות תחילה - יחסי שליטה בין גבר ואישה אינם בהכרח יחסים אלימים, כלומר לא מדובר כאן על שליטה פיזית במובן של אלימות, אלא על יחסי שליטה מתוך אהבה. נקודה שנייה שצריך לזכור, הרבה פעמים נקבעים יחסים כאלה, גם לא באופן מודע, מתוך חולשה טבעית של אחד מבני הזוג. אפשר לראות את זה כבר בתחילת הקשר בין השניים, וזה משתרש עם הזמן. ברוב המקרים, זו חולשה של האישה מול הכוח של הגבר.

היתרונות והחסרונות שביחסי שליטה במערכת יחסים זוגית

היתרון הראשי והמרכזי ביחסי שליטה, הוא שהכל ברור והכל מוסדר לכאורה - ברור מי מחליט, מי קובע, ברור כיצד זה מתרחש, הצד השני חייב לקבל את הצד. זה אומר שהוא מקבל מה לאכול והיכן, עם מי להסתובב, איפה לגור, במה לעבוד ומה ללמוד. השליטה יוצרת סדר כידוע, לא רק בתוך חברות אלא גם ביחסים בין בני אדם. ברור לכל צד מה תפקידו, ברור לכל צד מה הוא אמור לעשות. היתרון המרכזי הנוסף הוא שאפשר להכניס הרבה עניין לקשר, אם בעזרת התנהלות שונה ומעניינת ואם בעזרת מילים או שיחות חמות במהלך הקשר - אם יודעים לעשות את זה ברמה נכונה, בצורה שלווה ובריאה, אז זה מוסיף הרבה מאוד עניין לקשר.

 

למערכת יחסים המבוססת על שליטה יש גם חסרונות לא מעטים. החיסרון העיקרי הוא, שמדובר במערכת יחסים לא שוויונית, לא אמיתית. צד אחד נמצא מעל לצד השני. זה יוצר מצב שצד אחד מגשים את עצמו והשני לא, צד אחד נהנה מהקשר יותר מהצד השני, צד אחד הוא בעל זכויות והשני לא. חיסרון אחר הוא, שבעל השליטה חייב להיות כל הזמן בשליטה גם על עצמו, שלא יעבור את הקו, שזה לא יגיע למערכת יחסים אלימה. זאת לא המטרה של קשר בשליטה. מעבר לכך, מדובר בהשקעה, צריך כל הזמן לעבוד בשביל שהצד השני יעשה את מה שאומרים לו. זה לא פשוט.

 

לסיכום, בשביל לקיים יחסי שליטה טובים, צריך לאהוב את הצד השני, לאהוב את סוג הקשר הזה ולשלוט בו היטב...

ברוכים הבאים לאתר הכרויות דאבל דייט.  אתר הכרויות זה מציע שרותי היכרויות לקשר רציני ואפילו חתונה, חיפוש אהבה לפי העדפות החיפוש והטעמים האישיים של כל אחד ואחת, מערכת יחסים עם זוגיות לטווח קצר ולטווח ארוך, ואפילו הכרויות סקס, סטוצים או מין מזדמן לכאלה שלא מעוניינים בקשר מחייב אלא רק להנאות מזדמנות ומלאות תשוקה.  אתר דאבל דייט הוא אתר הכרויות נוח ודיסקרטי לכל מי שמחפש אהבה, זוגיות, חברות, ודייטים לכל מטרה.  בעזרת אתר היכרויות זה תוכלו לחפש, למצוא ולהכיר אנשים שבדיוק כמוכם, מחפשים אהבה, קשר רציני, זוגיות וגם חתונה. בדאבל דייט, תוך דקות ספורות ובצורה קלה ונוחה תוכלו לפתוח כרטיס פרופיל עם הפרטים האישיים שלכם, ולהתחיל לחפש בן או בת זוג לפי ההעדפות האישיות שלכם.  כמו כן לאחר ההרשמה ואישור המערכת, תהיו מחוברים לעוד אלפי גולשים שמחפשים את החצי השני שלהם באתר הכרויות זה.  דאבל דייט שם לו למטרה לעזור לקהל הפנויים-פנויות שמחפשים זוגיות ואהבה באינטרנט.  עזרנו להמון גברים רווקים או בנות רווקות למצוא אחד את השני ולצאת לדייט...למה שקורה בדייט או אחריו הם כבר אחראים.  בעזרת מנוע החיפוש המתוחכם באתר, כל רווק ורווקה, או כל גבר או אישה המחפשים בן או בת זוג, יכולים לעשות זאת לפי ההעדפות האישיות שלהם ולפי סוג הקשר שהם מחפשים כגון: קשר לטווח ארוך, קשר רציני, קשר שיוביל לחתונה, חברות, קשר דיסקרטי, אהבה וגם למטרות סטוצים והכרויות סקס מזדמן.  אלפי נשים, ובינהן בחורות צעירות ונשים הצעירות בנפשן, כבר נרשמו לאתר בחיפוש אחר אהבה, אינטימיות, ודייטים שיובילו לקשר רציני ובעל משמעות בחייהן.  יש גם בנות שעדיין לא מוכנות למערכת יחסים רצינית והן מחפשות קשר למטרות בילוי, יחסי מין וסטוצים וקשר חד פעמי למטרות אינטימיות ודיסקרטיות.  לפני עשור חיפוש אהבה ומציאתו היה די פשוט עבור כולנו. מאז שהכפר הגלובלי שלנו הפך להיות תחרותי, קרייריסטי, ממוחשב ומודרני,מציאת אהבה הפכה להיות אתגר קשה עבור כולנו. ל דאבל דייט הכרויות לא חשוב בני כמה אתם, מה אתם עושים בחיים, אם מעולם לא הייתם בזוגיות או אם בדיוק עכשיו אתם מתאוששים מקשר.  אם הגעתם ל דאבל דייט הכרויות ,סימן שהגיע הזמן להתאהב מחדש.  כמו כל מי שהסתובב אי פעם עם לב רעב לאהבה, גם אנו ב דאבל דייט מכירים מקרוב את החיפוש אחר רומנטיקה, חוויה שלפעמים יכולה להיות מתסכלת עבור רובנו.  זו הסיבה שאחרי אי אילו שנים של חיפוש נמרץ החלטנו ליצור בעצמנו מקום חדש, איכותי ואנושי להתאהב בו.  אנו מאמינים שאהבה היא צורך קיומי והדבר הטוב ביותר שיכול לקרות לנו, לכן אסור לנו להתפשר!!!  אנו ב דאבל דייט הכרויות יודעים "שלטנגו צריכים שניים", לא מספיק מה אנו דורשים מהצד השני חשוב לדעת גם מה הצד השני דורש. לדאבל דייט הכרויות חינם,חשובה האמינות והרצינות של המאגר כלפי הרשומים ושתהיו שבעי רצון מרמת האנשים המופיעים בו.  לדאבל דייט הכרויות חשוב שתהיו שבעי רצון מהשרות ונשמח לשמוע מה דעתך על האתר.  אנו נקבל בברכה כל הערה תגובה או עצה שלך.  אתר הכרויות דאבל דייט מהקמתו בשנת 2006 כבר הצליח להפגיש בין אלפי זוגות למטרות יחסים שונות ומגוונות.  אנו מאמינים שלכל אחד ואחת יש את המישהי ומישהו המיוחד שנועד להיות איתם, ודרך אתר זה יש סיכוי שפגישה זו תצא לפועל ודייט אחד יכול להתפתח לקשר המשמעותי ביותר בחיים.  הרשמו לאתר הכרויות זה עוד היום ובהצלחה!  צוות אתר הכרויות דאבל דייט.


הכרויות | היכרויות | אתר הכרויות | אתר היכרויות | אתרי היכרויות | אתרי הכרויות | אהבה | קשר רציני | חיפוש | הרשמה לאתר | סיפורי אהבה | פרופילים אונליין | מאמרי גולשים | שאלות ותשובות | עזרה לפנויים פנויות | שמירת פרטיות | צרו קשר | 
 

דאבל דייט - כל הזכויות שמורות
קידום אתרים ו- בניית אתרים ע"י בניית אתרים