הסבה מקצועית – עלולה לפגוע בזוגיות?
בחיים הזוגיים ישנם שלבים שבהם הקשר הזוגי עלול להיפגע, כמו לידה, מעבר דירה, מוות במשפחה או כשאחד מבני הזוג עובר  , בין אם מבחירה ובין אם בעקבות פיטורין וצורך למצוא תעסוקה.

באופן כללי, מצב של שינוי כלשהו מעמיד כל אדם במציאות לא מוכרת, ובכך מערער במידה זו או אחרת את הביטחון האישי שלו. שינוי זה קרוב לודאי ישפיע גם על הקשר הזוגי.
מטפלים ממליצים על פתרון של קשיים ובעיות בזוגיות באמצעות תקשורת פתוחה ודיאלוג. לטענתם, כאשר בני הזוג מדברים ביניהם בפתיחות ומאפשרים לשמוע ולהשמיע ביקורת בונה שבאה מתוך אמפתיה, יש סיכוי שהם יצליחו להתגבר על המשבר. תמיכה של בן הזוג בהחלטה לעבור ההסבה המקצועית תסייע לשניים לעבור את השינוי בשלום.
הסבה מקצועית יכולה להתרחש מסיבות שונות, ובכל מקרה היא יכולה לסייע לאדם לרכוש מיומנויות בתחום אחר, ובכך להרחיב את אפשרויות ההעסקה שלו.
בדרך כלל, עובדים מעדיפים לעבור הכשרה בתחום חדש כאשר התחום הקיים אינו מאפשר להם להתקדם בעבודה; כשטכנולוגיה מסוימת מתיישנת ואפשרויות התעסוקה בתחום הנוכחי נסגרות; או כאשר פוטרו והם אינם מוצאים עבודה בתחום ההתמחות שלהם.
השינויים בתרחיש הכלכלי והעסקי העולמי הביאו לעלייה בפופולריות של רעיון ההכשרה המקצועית. בעידן זה של משבר כלכלי וקיצוצים במקומות העבודה, רק העובדים החיוניים מצליחים לשמור על מקום עבודתם. לאור זאת, עובדים חייבים להיות גמישים ובעלי מיומנויות רבות אם הם רוצים להגדיל את תפוקתם ואת ערכם בעיני המעסיק.
מנקודת מבטה של ההנהלה, צמצום הוא הדרך הטובה ביותר להפחתת עלויות. אפשרות אחרת היא שימוש במיקור חוץ או העברת העסק למקום אחר שבו ההוצאות יהיו נמוכות יותר. כך או כך, חלק מהעובדים יסבלו, כאשר ההנהלה נוטה לפטר את העובדים שאינם רבי-מיומנויות ולא יכולים לבצע מספר רב של משימות.
הכשרה מקצועית טובה לשני הצדדים הן למעסיק והן לעובד. מי שעדיין מצליח לשמור על מקום העבודה שלו, צריך לברך את עצמו ולהתחיל לחשוב על אפשרויות של הכשרה מקצועית. אם לא יעשה כן, קרוב לודאי שיימצא את עצמו בקו האש מוקדם מכפי שציפה.
הכשרה שכזו עלולה להיות קשה לאנשים מועסקים כי אולי לא יימצאו את הזמן הפנוי הדרוש על מנת להשתתף בקורסים וללמוד. עם זאת יש אנשים שלמרות שהם עובדים, בכל זאת מצליחים למצוא זמן ואנרגיה כדי להכשיר את עצמם בתחומים חדשים.
לגבי אנשים שאיבדו את מקום עבודתם ולא הצליחו למצוא מקום עבודה חדש – במקום לשקוע בדאגות יתר, עליהם לנתח את המצב בראש שקט. הדבר גם ישפיע על הורדת המתח בין שני בני הזוג אשר חרדת הפרנסה אופפת אותם. אמנם לאנשים אלה יש זמן פנוי רב יותר מאשר לאדם העובד, אבל הלחץ והייאוש מכך שלא מצאו עבודה, עלולים לגרום לעיתים קרובות לתחושה שזמנם הולך ואוזל.
הדרך הטובה ביותר לצאת ממצב זה היא להתמקד בלימוד תחום חדש שיש לו פוטנציאל טוב להזדמנויות תעסוקה רבות יותר.
שתף בפייסבוק  הדפס מאמר  שלח לחבר

ברוכים הבאים לאתר הכרויות דאבל דייט.  אתר הכרויות זה מציע שרותי היכרויות לקשר רציני ואפילו חתונה, חיפוש אהבה לפי העדפות החיפוש והטעמים האישיים של כל אחד ואחת, מערכת יחסים עם זוגיות לטווח קצר ולטווח ארוך, ואפילו הכרויות סקס, סטוצים או מין מזדמן לכאלה שלא מעוניינים בקשר מחייב אלא רק להנאות מזדמנות ומלאות תשוקה.  אתר דאבל דייט הוא אתר הכרויות נוח ודיסקרטי לכל מי שמחפש אהבה, זוגיות, חברות, ודייטים לכל מטרה.  בעזרת אתר היכרויות זה תוכלו לחפש, למצוא ולהכיר אנשים שבדיוק כמוכם, מחפשים אהבה, קשר רציני, זוגיות וגם חתונה. בדאבל דייט, תוך דקות ספורות ובצורה קלה ונוחה תוכלו לפתוח כרטיס פרופיל עם הפרטים האישיים שלכם, ולהתחיל לחפש בן או בת זוג לפי ההעדפות האישיות שלכם.  כמו כן לאחר ההרשמה ואישור המערכת, תהיו מחוברים לעוד אלפי גולשים שמחפשים את החצי השני שלהם באתר הכרויות זה.  דאבל דייט שם לו למטרה לעזור לקהל הפנויים-פנויות שמחפשים זוגיות ואהבה באינטרנט.  עזרנו להמון גברים רווקים או בנות רווקות למצוא אחד את השני ולצאת לדייט...למה שקורה בדייט או אחריו הם כבר אחראים.  בעזרת מנוע החיפוש המתוחכם באתר, כל רווק ורווקה, או כל גבר או אישה המחפשים בן או בת זוג, יכולים לעשות זאת לפי ההעדפות האישיות שלהם ולפי סוג הקשר שהם מחפשים כגון: קשר לטווח ארוך, קשר רציני, קשר שיוביל לחתונה, חברות, קשר דיסקרטי, אהבה וגם למטרות סטוצים והכרויות סקס מזדמן.  אלפי נשים, ובינהן בחורות צעירות ונשים הצעירות בנפשן, כבר נרשמו לאתר בחיפוש אחר אהבה, אינטימיות, ודייטים שיובילו לקשר רציני ובעל משמעות בחייהן.  יש גם בנות שעדיין לא מוכנות למערכת יחסים רצינית והן מחפשות קשר למטרות בילוי, יחסי מין וסטוצים וקשר חד פעמי למטרות אינטימיות ודיסקרטיות.  לפני עשור חיפוש אהבה ומציאתו היה די פשוט עבור כולנו. מאז שהכפר הגלובלי שלנו הפך להיות תחרותי, קרייריסטי, ממוחשב ומודרני,מציאת אהבה הפכה להיות אתגר קשה עבור כולנו. ל דאבל דייט הכרויות לא חשוב בני כמה אתם, מה אתם עושים בחיים, אם מעולם לא הייתם בזוגיות או אם בדיוק עכשיו אתם מתאוששים מקשר.  אם הגעתם ל דאבל דייט הכרויות ,סימן שהגיע הזמן להתאהב מחדש.  כמו כל מי שהסתובב אי פעם עם לב רעב לאהבה, גם אנו ב דאבל דייט מכירים מקרוב את החיפוש אחר רומנטיקה, חוויה שלפעמים יכולה להיות מתסכלת עבור רובנו.  זו הסיבה שאחרי אי אילו שנים של חיפוש נמרץ החלטנו ליצור בעצמנו מקום חדש, איכותי ואנושי להתאהב בו.  אנו מאמינים שאהבה היא צורך קיומי והדבר הטוב ביותר שיכול לקרות לנו, לכן אסור לנו להתפשר!!!  אנו ב דאבל דייט הכרויות יודעים "שלטנגו צריכים שניים", לא מספיק מה אנו דורשים מהצד השני חשוב לדעת גם מה הצד השני דורש. לדאבל דייט הכרויות חינם,חשובה האמינות והרצינות של המאגר כלפי הרשומים ושתהיו שבעי רצון מרמת האנשים המופיעים בו.  לדאבל דייט הכרויות חשוב שתהיו שבעי רצון מהשרות ונשמח לשמוע מה דעתך על האתר.  אנו נקבל בברכה כל הערה תגובה או עצה שלך.  אתר הכרויות דאבל דייט מהקמתו בשנת 2006 כבר הצליח להפגיש בין אלפי זוגות למטרות יחסים שונות ומגוונות.  אנו מאמינים שלכל אחד ואחת יש את המישהי ומישהו המיוחד שנועד להיות איתם, ודרך אתר זה יש סיכוי שפגישה זו תצא לפועל ודייט אחד יכול להתפתח לקשר המשמעותי ביותר בחיים.  הרשמו לאתר הכרויות זה עוד היום ובהצלחה!  צוות אתר הכרויות דאבל דייט.


הכרויות | היכרויות | אתר הכרויות | אתר היכרויות | אתרי היכרויות | אתרי הכרויות | אהבה | קשר רציני | חיפוש | הרשמה לאתר | סיפורי אהבה | פרופילים אונליין | מאמרי גולשים | שאלות ותשובות | עזרה לפנויים פנויות | שמירת פרטיות | צרו קשר | 
 

דאבל דייט - כל הזכויות שמורות
קידום אתרים ו- בניית אתרים ע"י בניית אתרים