אהבה מעבר למסך

לעיתים, הריצה הבלתי פוסקת שמהווה את היומיום ש לחיים המודרניים, לא משאירה מקום למפגשים אישיים. בשילוב של תכונות כמו סגירות, וביישנות, קשה מאוד ליצור היכרויות חדשות במיוחד לצרכים רומנטיים. לשם כן נולד הרעיון של אתרי שידוכים והיכרויות.

אתרים אלו הם למעשה אתרי אינטרנט ייעודי הכרויות לצרכים רומנטיים באתר ניתן למצוא "פרופילים" שהם מין כרטיסי ביקור מלווים בתמונה שמטרתם להעיד את דמות האדם שמאחורי המסך. ישנם אתרים בתשלום, או בחינם, ולכל אחד מהם מאפיינים ויתרונות שונים.

כאשר אדם נרשם לאתר, עליו למלא מאין טופס, עם פרטים אודותיו כגון תיאור חיצוני, תיאור אופי, תחביבים ציפות רומנטיות וכו'. לכל חבר באתר כזה, יש פרופיל משלו והוא יכול לצפות בפרופילים של שאר החברים באתר ולמעשה לבחור אם מי הוא רוצה ליצור קשר בידיעה שגם האשם השני נמצא שם לשם אותה מטרה - יצירת קשר והכרות.
 

אהבה מותאמת לכל אחד

כיום ישנם סוגים רבים של אתרי היכרויות. הסוג הנפוץ הוא אתרי ההיכרויות המסורתיים, שבהם כל אחד יכול להכיר בן או בת זוג למטרות רומנטיות. לעתים, כדיי למקד את החיפוש בבן זוג ניתן לפנות לאתרים אשר המיועדים לקהלי יעד ספציפיים כמו אתר הכרויות לסטודנטים ,היכרויות לדתיים, לבני נוער, לפנסיונרים, או היכרויות דיסקרטיות למטרות אחרות מעבר לזיווג רומנטי וכו'.

היתרון המרכזי בשימוש באתר היכרויות הוא האפשרות לגשר על המחסומים החברתיים הטבעיים, שאצל חלק מהאנשים באים לידי ביטוי בצורה דומיננטית יותר. מאחורי המסך, קל יותר להיפתח ואפקט המבוכה מתבטל כמעט לגמרי. בנוסף הסיכוי להצלחה גבוה יותר, משום שנקודת הפתיחה היא לרוב משותפת לכלל המשתתפים.

לאנשים הסובלים ממבוכה ומקשיים בנטילת יוזמה בתחום הרומנטי, מומלץ להירשם לאתר היכרויות. דבר זה יתרום לפיתוח הכישורים הבינאישיים ויגדיל משמעותית את הסיכוי למצוא אהבה. כך או כך, אין כאן מה להפסיד.
 
שתף בפייסבוק  הדפס מאמר  שלח לחבר

ברוכים הבאים לאתר הכרויות דאבל דייט.  אתר הכרויות זה מציע שרותי היכרויות לקשר רציני ואפילו חתונה, חיפוש אהבה לפי העדפות החיפוש והטעמים האישיים של כל אחד ואחת, מערכת יחסים עם זוגיות לטווח קצר ולטווח ארוך, ואפילו הכרויות סקס, סטוצים או מין מזדמן לכאלה שלא מעוניינים בקשר מחייב אלא רק להנאות מזדמנות ומלאות תשוקה.  אתר דאבל דייט הוא אתר הכרויות נוח ודיסקרטי לכל מי שמחפש אהבה, זוגיות, חברות, ודייטים לכל מטרה.  בעזרת אתר היכרויות זה תוכלו לחפש, למצוא ולהכיר אנשים שבדיוק כמוכם, מחפשים אהבה, קשר רציני, זוגיות וגם חתונה. בדאבל דייט, תוך דקות ספורות ובצורה קלה ונוחה תוכלו לפתוח כרטיס פרופיל עם הפרטים האישיים שלכם, ולהתחיל לחפש בן או בת זוג לפי ההעדפות האישיות שלכם.  כמו כן לאחר ההרשמה ואישור המערכת, תהיו מחוברים לעוד אלפי גולשים שמחפשים את החצי השני שלהם באתר הכרויות זה.  דאבל דייט שם לו למטרה לעזור לקהל הפנויים-פנויות שמחפשים זוגיות ואהבה באינטרנט.  עזרנו להמון גברים רווקים או בנות רווקות למצוא אחד את השני ולצאת לדייט...למה שקורה בדייט או אחריו הם כבר אחראים.  בעזרת מנוע החיפוש המתוחכם באתר, כל רווק ורווקה, או כל גבר או אישה המחפשים בן או בת זוג, יכולים לעשות זאת לפי ההעדפות האישיות שלהם ולפי סוג הקשר שהם מחפשים כגון: קשר לטווח ארוך, קשר רציני, קשר שיוביל לחתונה, חברות, קשר דיסקרטי, אהבה וגם למטרות סטוצים והכרויות סקס מזדמן.  אלפי נשים, ובינהן בחורות צעירות ונשים הצעירות בנפשן, כבר נרשמו לאתר בחיפוש אחר אהבה, אינטימיות, ודייטים שיובילו לקשר רציני ובעל משמעות בחייהן.  יש גם בנות שעדיין לא מוכנות למערכת יחסים רצינית והן מחפשות קשר למטרות בילוי, יחסי מין וסטוצים וקשר חד פעמי למטרות אינטימיות ודיסקרטיות.  לפני עשור חיפוש אהבה ומציאתו היה די פשוט עבור כולנו. מאז שהכפר הגלובלי שלנו הפך להיות תחרותי, קרייריסטי, ממוחשב ומודרני,מציאת אהבה הפכה להיות אתגר קשה עבור כולנו. ל דאבל דייט הכרויות לא חשוב בני כמה אתם, מה אתם עושים בחיים, אם מעולם לא הייתם בזוגיות או אם בדיוק עכשיו אתם מתאוששים מקשר.  אם הגעתם ל דאבל דייט הכרויות ,סימן שהגיע הזמן להתאהב מחדש.  כמו כל מי שהסתובב אי פעם עם לב רעב לאהבה, גם אנו ב דאבל דייט מכירים מקרוב את החיפוש אחר רומנטיקה, חוויה שלפעמים יכולה להיות מתסכלת עבור רובנו.  זו הסיבה שאחרי אי אילו שנים של חיפוש נמרץ החלטנו ליצור בעצמנו מקום חדש, איכותי ואנושי להתאהב בו.  אנו מאמינים שאהבה היא צורך קיומי והדבר הטוב ביותר שיכול לקרות לנו, לכן אסור לנו להתפשר!!!  אנו ב דאבל דייט הכרויות יודעים "שלטנגו צריכים שניים", לא מספיק מה אנו דורשים מהצד השני חשוב לדעת גם מה הצד השני דורש. לדאבל דייט הכרויות חינם,חשובה האמינות והרצינות של המאגר כלפי הרשומים ושתהיו שבעי רצון מרמת האנשים המופיעים בו.  לדאבל דייט הכרויות חשוב שתהיו שבעי רצון מהשרות ונשמח לשמוע מה דעתך על האתר.  אנו נקבל בברכה כל הערה תגובה או עצה שלך.  אתר הכרויות דאבל דייט מהקמתו בשנת 2006 כבר הצליח להפגיש בין אלפי זוגות למטרות יחסים שונות ומגוונות.  אנו מאמינים שלכל אחד ואחת יש את המישהי ומישהו המיוחד שנועד להיות איתם, ודרך אתר זה יש סיכוי שפגישה זו תצא לפועל ודייט אחד יכול להתפתח לקשר המשמעותי ביותר בחיים.  הרשמו לאתר הכרויות זה עוד היום ובהצלחה!  צוות אתר הכרויות דאבל דייט.


הכרויות | היכרויות | אתר הכרויות | אתר היכרויות | אתרי היכרויות | אתרי הכרויות | אהבה | קשר רציני | חיפוש | הרשמה לאתר | סיפורי אהבה | פרופילים אונליין | מאמרי גולשים | שאלות ותשובות | עזרה לפנויים פנויות | שמירת פרטיות | צרו קשר | 
 

דאבל דייט - כל הזכויות שמורות
קידום אתרים ו- נבנה על ידי EKDESIGN ע"י נבנה על ידי EKDESIGN